Zásady ochrany osobních údajů

Tato politika ochrany osobních údajů popisuje, jakým způsobem jsou zpracovávány a chráněny osobní údaje na webu provozovaném Michalem Krátkým (dále jen „webová stránka“). Tato webová stránka běží na klasickém hostingu a využívá nástroje Google Analytics a měření konverzí Google Ads pro sledování statistik a úspěšnosti marketingových aktivit. Dále je na webu implementován formulář pro kontakt.

  1. Zpracování osobních údajů: Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím formuláře pro kontakt, budou zpracovány v souladu se zákony a na základě vašeho souhlasu. Vaše osobní údaje budou využity pouze ke komunikaci s vámi a pro účely, pro které jste je poskytli.
  2. Shromažďování a používání informací: Pro sledování statistik a vylepšování našeho webu využíváme nástroj Google Analytics. Tento nástroj sbírá anonymní informace o návštěvnosti, jako je počet stránek, které navštívíte, čas strávený na webu a zdroje, které vás na web přivedly. Tyto informace nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich uživatelů a optimalizovat obsah a funkce webu.
  3. Ochrana osobních údajů: Vaše osobní údaje jsou chráněny přiměřenými bezpečnostními opatřeními, abychom zabránili neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo pozměnění těchto údajů. Váš soukromí je pro nás důležité a snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly v bezpečí.
  4. Sdílení osobních údajů: Vaše osobní údaje nebudou prodány, pronajaty nebo sdíleny s třetími stranami bez vašeho souhlasu, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné k poskytnutí služeb, které jste vyžádali (např. při zodpovídání vašeho dotazu prostřednictvím formuláře pro kontakt).

Vaše soukromí je pro nás důležité a věnujeme mu zvláštní pozornost. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se ochrany osobních údajů tohoto webu, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené adrese:

Michal Krátký Bělehradská 622/34 434 01 Most

Vaše důvěra je pro nás klíčová. Buďte si jisti, že vaše osobní údaje budou pečlivě chráněny a použity pouze v souladu s platnými zákony a našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Zavolejte nám ještě dnes a objevte, jak můžeme společně dosáhnout vašich cílů a potřeb prostřednictvím našich kvalitních služeb a odborného přístupu.